KARARAN KOLTUK ALTı IçIN KREM A GIZLI SILAH

kararan koltuk altı için krem A Gizli Silah

kararan koltuk altı için krem A Gizli Silah

Blog ArticleSalatalık: Tabii beyazlatıcılar beyninde limon ve patatesle beraberinde salatalık da mevki kırmızıır. Salatalık maskesi uygulaması da ötekiler kabilinden yapılmalıdır.

Koltuk astı kararması yürekin bir çok müheyya krem bulunmakta ancak evde saf bir bakım uygulamak isteyenler, vermiş olduğumuz tarifi uygulayabilirler.

Oluşturduğunuz lapayı koltuk altınıza uyguladıktan sonra 15 an bekleyip durulayabilirsiniz. Başkaca portakal kabuğu, mazot ve gül suyuyla da koltuk madunı kararmalarını önleyebilirsiniz.

Alfemo’da durum düz koltuk zümreı tasarımlarından mekanizmalı koltuk postaı modelleri hizmetlevsel özellikleriyle ön plana çıkıyor ve teamül bir yararlanma olanakı tanıyor. Birinci sınıf gereç kullanılarak üretilen modeller, yıkılmaz binalarıyla uzun yıllar mazbut tasarrufı olanaklı kılıyor.

Yoğurt ve yulaf ezmesi karışımı peeling etkisi yardımıyla koltuk zirındaki ölü derilerden kurtulmayı esenlar. İçeriği yardımıyla yoğurt ten renginin açılmasına yardımcı olur. Ten rengi beyazlayana kadar bu karışım her gün koltuk astına uygulanabilir.

Ilık ağda ile epilasyon yapanların çok sık karşılaştığı sorunlardan biri bile koltuk zirı kararmalarıdır. Ağdanın çok har kullanılması koltuk astı kararmasının sarrafiyelıca nedenlerindendir.

Karbonat özellikle diş lekelerini gidermede patetik. Ancak koltuk zirı kararması karınin bile kullanılabilir. Karbonat, hem peeling etkisi yapar hem bile ter nedeniyle oluşan kokuların hafiflemesine yardımcı olur.

Yapmamız gereken sirke ile pirinç ununu karıştırarak bir macun elde ediyoruz ve bu macunu balkı bir duş aldıktan sonrasında koltuk altlarımıza güruhyoruz. 15-20 zaman beklettikten sonrasında durulayarak temizliyoruz.

Koyu renklenme çoklukla akanthosis nigricans (AN) olarak adlandırılan bir cilt rahatsızlığından kaynaklanmaktadır. daha fazla bilgi al Vücudun etrafındaki kıvrımlarda cildin koyulaşmasına ve ara sıra sertleşmesine neden olur. Kararmanın ortak alanları şunları burayı kontrol et bâtınerir:

Koltuk astı karbonatla da beyazlatılabilir. Karbonat koltuk altını fırçalamak kucakin kullanılabilecek en oflaz maddelerdendir. Esasen, şayet karbonat kullanılırsa koltuk altı kararmasının ayrıksı bir nedeni olan deodorant ve arak önleyiciler vücuttan uzaklaştırılır.

Cildimiz için sayısız faydası olan ve doktorlar aracılığıyla da salık edilmekte olan E vitamini koltuk madunını beyazlatmak bâtınin iyi alternatiftir. Sizlerde E vitamini kullanarak hem cildinizi beslemiş ve nemlendirmiş olup, hem bile koltuk zirında ki kararmadan kurtulmuş olursunuz.

Kullanılması muktezi çerezler tercihlerinizi saklamak ve buna reva hizmet verebilmek yerine her bugün dinamik durumdadır.

Ayrıca limonu şekerle karıştırarak peeling yapabilirsiniz. Bu sayede ölü derileriniz temizlenecektir. Yeni sıktığınız limon suyunu noksan bardağa boşaltın ve limon suyunun bağırsakine şeker ekleyin. Henüz sonrasında koltuk astınıza masaj yaparak yedirin. 15 an bekleyin ve ab ile durulayın.

Ancak krem yararlanmaında uyanıklık etmeniz müstelzim en önemli madde, kremin kompetan bir doktor aracılığıyla verilmiş olmasıdır. Münasebetsiz takdirde kararma sorunu dışında henüz ağırbaşlı cilt problemlerine sebebiyet verebilirsiniz.

Report this page